Kapadokya Masalı

From 4.100

Doğanın ve tarihin masalsı bir şekilde birleştiği, dünya üzerinde eşi benzerini bulamayacağınız hayranlık uyandıran Kapadokya. Erciyes, Hasan ve Göllü Dağı’ndan çıkan lavların yüzyıllar boyunca şekillendirmesi sonucunda oluşan peri bacalarına ev sahipliği yapan Kapadokya, birçok medeniyetin beşiği. Yerli ve yabancı turistlerin “Seyahat edilecek yerler” listesinde olan Kapadokya, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı.

Kapadokya’nın mucize niteliğindeki güzellikleri her mevsim misafirlerine ayrı bir manzara armağan ediyor. Aşkınıza aşk katacak, sevginizi eşsiz kılacak, siz ve sevdiklerinize Vitamin Extreme farkıyla özel olarak hazırladığımız bu programla unutamayacağız bir tatil vadediyoruz.

Stok kodu: vtm4mpkm Kategoriler:

Açıklama

Paketin tüm detayları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Kapadokya Masalı

Eliz Cave House – Jakuzili/Hamamlı, Eliz Cave House – Standart, Ottoman Cave Inn Capadokya – Jakuzili/Hamamlı, Ottoman Cave Inn Capadokya – Havuzlu Büyük, Ottoman Cave Inn Capadokya – Havuzlu Normal, Glamada Cave Suits – Jakuzili, Glamada Cave Suits – Standart, Ottoman Cave In Junior – Jakuzili, Ottoman Cave In Junior – Standart, Ürgüp Elit Otel – Standart, Cappadocia House – Standart

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.