Eğer bir sağlık probleminiz bulunmuyorsa sporlarımızı yapmak için herhangi bir deneyime ihtiyacınız yoktur. Dilerseniz eğitim ücreti farkıyla eğitimli paketler ile öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Satın alma işleminizden sonra kayıt olduğunuz mail adresinize bilgilendirme maili atılacaktır. Bilgilendirme maili tarafınıza 2 iş günü içinde gönderilir.

Eğer bu süre içerisinde bilgilendirme mailiniz ulaşmadıysa lütfen bizimle iletişime geçin.

Otel bilgilerine Konaklama sayfasından ulaşabilirsiniz.

Aktivitelerimiz gün boyu olduğu için konaklamalarımızı tam pansiyon yaparak kullanmayacağımız halde fiyatlarımızı yükseltmek istemiyoruz. Amacımız size en uygun fiyatları sağlamak.

Paketleri erken rezervasyon fiyatı ile alabilmeniz için en geç paket detayında belirtilen tarihe kadar almış olmanız gerekmektedir.

Satın alma işleminiz için ücreti banka hesaplarımıza havale/EFT gönderimi olarak yapabilirsiniz. Açıklamaya sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayın.

Banka bilgilerimize Ödeme Bilgileri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paketlere dahil olan/olmayan şeylere seçeceğiniz paket içeriğinden ulaşabilirsiniz.

10 gün öncesine kadar yazılı olarak tarih değişikliği talebinizi ileterek gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kontenjan mevcutsa, satın almak istediğiniz tarihteki fiyat farkını ödeyerek tarih değişikliği yapabilirsiniz.

Satın alınmış programınıza farklı bir tarihte gelmek isterseniz değişim hakkından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 15 gün öncesine kadar iptal edip para iadesi alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için Bize Ulaşın sayfasından form doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.